Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın.

Yönetim Felsefesi

Müşterilerinin aklından geçen
kalitede ürünler üretmek,
topluma katkıda bulunmak.

Güç elektroniği ve teknolojimiz
ile ekolojik enerji
çözümleri sunarak insanların
hayatlarını zenginleştirip
daha konforlu hale getirmek.

Aslan Elektronik 20000 m2 alan içerisinde kurulmuş olup modern üretim hatları ve iyi eğitilmiş deneyimli kadrosu ile müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet sunmaktadır. Üretim hattının her aşaması ve final aşamasında bütün ürünler bilgisayar kontrollü cihazlarla %100 kontrol edilerek kalite sürekli takip edilmektedir. Tüm ürünlerimiz EN 61558 normuna uygun olarak üretilmekte olup CE işareti taşımaktadır. Bazı ürünler VDE belgeli olup işletmemiz ISO 9001-2008 standartlarında yönetilmektedir. 1996 yılından itibaren %70 üretimini Avrupa’ya ihraç etmekte, ayrıca Türkiye’nin önde gelen firmalarına da sorunsuz ürün vermektedir. Kalıphane ve Enjeksiyon bölümü müşteri isteklerine cevap verecek şekilde donatılmıştır. Aslan Elektronik AR-GE bölümünde yeni teknolojilere uygun ürünler geliştirmeye devam etmektedir.

ASLAN ELEKTRONİK
SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
  • Mühendislik, Otomotiv, Telekomünikasyon, Güvenlik, Tıp ve bir çok endüstriyel alan bizim klasik uygulama alanlarımızdır. Bizi tanımadıklarını düşünen insanlarla günlük olarak bile çalışıyoruz. Mikrodalga fırın, bulaşık makinesi, ve kurutucuların yanı sıra yazıcılar, video ve oyun konsollarına birçok alanda imzamız var aslında biz sizin hayatınızı kolaylaştırıyoruz. Otomatik kapılar,ısıtıcılar havalandırma sistemleri işletiyoruz. İklimlendirme soğutma ve filtreleme sistemlerinin çalışmasını sağlıyoruz. Sorusu Olan?
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
© 2024 Aslan Elektronik. Tüm Hakları Saklıdır.
+90 (422) 237 52 09 1. Osb 5. Cad. No:37, 44090 Yeşilyurt/MALATYA, TÜRKİYE