Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın.

Üretimlerimiz

1986'dan bugüne
hayatınızı kolaylaştırıyoruz...

Güç elektroniği ve teknolojimiz
ile ekolojik enerji
çözümleri sunarak insanların
hayatlarını zenginleştirip
daha konforlu hale getirmek.

Standart ve özel tasarım güç ürünleri, son teknoloji ve ekipmanlarımızla sürekli geliştirilebilir çok görevli fonksiyonlarıyla mühendislerimizin geliştirmiş olduğu güç ürünlerimizdir. Çok katmanlı üretimlerimiz üretim aşamasından sevkiyata kadar kalibrasyonları yapılmış özel test cihazlarıyla ürettim bandının bütün parametrelerinden ve yük altındaki hareketlerine kadar kontrol altında tutulur.

PCB TİPİ TRANSFORMATÖRLER

EI + M sac serisi ürünler, 0.35 VA-200 VA aralığında güç sağlayabilmektedir. Bu ürünler için tek ve ya çift bölmeli karkas kullanılmaktadır. İzolasyon için hava, fırın kurutmalı vernik, poliüretan ve epoksi dolgu maddesi kullanılmaktadır. Bütün ürünlerimiz EN 61558 standartlarına uygun üretilmekte olup isteğe özel üretim yapmak mümkündür.

YASSI TİP TRANSFORMATÖRLER

UI21-UI30-UI39 sac serisi ürünler 0.8 VA – 30 VA aralığında güç sağlayabilmektedir. Bu ürünler için iki adet karkas kullanılmaktadır. İzolasyon için hava , fırın kurutmalı vernik, poliüretan ve epoksi dolgu maddesi kullanılmaktadır. Bütün ürünlerimiz EN 61558 standartlarına uygun üretilmekte olup isteğe özel üretim yapmak mümkündür.

KONTROL BESLEME TRANSFORMATÖRLER

Bu ürünler 4 VA -5000 VA aralığında güç sağlayabilmektedir. Tek ve çift bölmeli karkas kullanılmaktadır. Çıkış uçları Portatif veya sabit ray klemens bağlantılı, yada ayak köşebentli İzolasyon için hava , fırın kurutmalı vernik, poliüretan ve epoksi dolgu maddesi kullanılmaktadır. Bütün ürünlerimiz EN 61558 standartlarına uygun üretilmekte olup isteğe özel üretim yapmak mümkündür.

AC - DC ADAPTÖRLER

Masa, priz ve fiş tipli adaptörlerin üretimi de yapılmaktadır. Kapakları plastik veya saclıdır. Bütün ürünlerimiz EN 61558 Standartlarına uygun ve isteğe özel üretim yapmak mümkündür.

ŞÖNT REAKTÖRLER

10 KVAR güce kadar monofaze veya trifaze olarak üretilen bu ürünlerimiz kapasitif reaktif enerjinin yüksek olduğu sistemlerde dengeleme (kompanze) yapmak amacıyla kullanılırlar. Şönt reaktörleri alüminyum veya bakır sargılı, klemensli, pabuçlu veya bara çıkışlı olarak üretilmektedir. Tüm ürünler için vakum altında fırın kurumalı vernik kullanılmakta ve standartlara uygun olarak üretilip müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca müşteri isteğine göre istenilen güçte yüksek verimli nüve kullanılarak üretim de yapılabilmektedir.

REZONANS ÖNLEYİCİ HARMONİK FİLTRELER

Monofaze için 15KVAR güce kadar, trifaze için ise 0,5 KVAR ile 60 KVAR güç aralığında üretimi yapılan bu ürünlerimiz lineer olmayan yüklerin gerilim ve akımda meydana getirmiş olduğu harmonik bozunumların düzeltilip doğru sinüs formuna ulaşılması için kullanılmaktadır. Harmonik Filtreler aliminyum veya bakır sargılı, klemensli, pabuçlu veya bara çıkışlı olarak üretilmektedir. Tüm ürünler için vakum altında fırın kurumalı vernik kullanılmakta ve standartlara uygun olarak üretilip müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca müşteri isteğine göre istenilen güçte yüksek verimli nüve kullanılarak üretim de yapılabilmektedir.

ASLAN ELEKTRONİK
SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
  • Mühendislik, Otomotiv, Telekomünikasyon, Güvenlik, Tıp ve bir çok endüstriyel alan bizim klasik uygulama alanlarımızdır. Bizi tanımadıklarını düşünen insanlarla günlük olarak bile çalışıyoruz. Mikrodalga fırın, bulaşık makinesi, ve kurutucuların yanı sıra yazıcılar, video ve oyun konsollarına birçok alanda imzamız var aslında biz sizin hayatınızı kolaylaştırıyoruz. Otomatik kapılar,ısıtıcılar havalandırma sistemleri işletiyoruz. İklimlendirme soğutma ve filtreleme sistemlerinin çalışmasını sağlıyoruz. Sorusu Olan?
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
© 2024 Aslan Elektronik. Tüm Hakları Saklıdır.
+90 (422) 237 52 09 1. Osb 5. Cad. No:37, 44090 Yeşilyurt/MALATYA, TÜRKİYE