Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın.

Sorusu Olan?

Gölgeniz kadar yakınız...

Elektrik Elektronik
Enerji Endüstrisi
Ölçüm Teknolojisi
Tıbbi Teknoloji
Güvenlik Endüstrisi
Mühendislik Sanayii
Aydınlatma Teknolojisi
Beyaz Eşya (Kurutucular Yıkayıcılar vb.)
Eğlence Endüstrisi
Otomotiv Endüstrisi

Mühendislik, Otomotiv, Telekominikasyon, Güvenlik, Tıp ve birçok endüstiriyel alan bizim klasik alanlarımızdan bazıları.Bizi tanımadıklarını düşünen insanlarla dahi günlük olarak çalışmaktayız. Mikrodalga fırın, bulaşık makinesi ve kurutucuların yanı sıra yazıcılar, video oyun konsolları da dahil birçok alanda imzamız olup hayatınızı kolaylaştırmaktayız. Otomatik kapılar, ısıtıcılar yanı sıra havalandırma sistemleride işletmekteyiz. İklimlendirme soğutma ve filtreleme sistemlerinin çalışmasını sağlıyoruz.Yani kısaca gölgeniz kadar yakınız...

ASLAN ELEKTRONİK
SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
  • Mühendislik, Otomotiv, Telekomünikasyon, Güvenlik, Tıp ve bir çok endüstriyel alan bizim klasik uygulama alanlarımızdır. Bizi tanımadıklarını düşünen insanlarla günlük olarak bile çalışıyoruz. Mikrodalga fırın, bulaşık makinesi, ve kurutucuların yanı sıra yazıcılar, video ve oyun konsollarına birçok alanda imzamız var aslında biz sizin hayatınızı kolaylaştırıyoruz. Otomatik kapılar,ısıtıcılar havalandırma sistemleri işletiyoruz. İklimlendirme soğutma ve filtreleme sistemlerinin çalışmasını sağlıyoruz. Sorusu Olan?
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
© 2024 Aslan Elektronik. Tüm Hakları Saklıdır.
+90 (422) 237 52 09 1. Osb 5. Cad. No:37, 44090 Yeşilyurt/MALATYA, TÜRKİYE